Nabízíme ubytování pro studenty
v čtyřech nově rekonstruovaných apartmánech v centru města Ústí nad Labem.

Apartmán (byt 2+1 větších rozměrů) je v domě s 24-hodinovou ostrahou a skládá se z předsíně, plně vybavené kuchyně, dvou samostatných dvoulůžkových pokojů a sociálního zařízení.

Maximální kapacita KOLEJ JINAK 
je 16 osob.

kolej jinak

Ubytování pro studenty v Ústí nad Labem

prohlídka menu

rezervace menu

lokalita menu

Mapa, Klíšská 21, Ústí nad Labem

Mapa

Naproti vchodu do objektu je malá čerpací stanice a za ní Mánesovy sady ... "KOLEJ JINAK" má mnohem výhodnější polohu než oficiální koleje UJEP. "Kolej jinak" je od nového kampusu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vzdálená necelých 500 m a v centru města.

 detailní náhled 

Ústí nad Labem, Lidické náměstí

Ústí nad Labem

Název místa byl patrně, vzhledem k poloze na soutoku dvou řek, odvozen ze staročeského slova ustie (= ústí). V německém jazyce se používá nejméně od 15. století název pozměněný na Aussig an der Elbe.

více na wikipedie: 

UJEP

Kampus UJEP

V současné době je pojmem „kampus“ označováno vymezené seskupení budov patřících k univerzitě a zahrnujících primárně rektorát, fakulty, ústavy, vysokoškolské koleje a menzy nebo další administrativní a správní budovy dané instituce. Obvykle tvoří areál kampusu knihovny, přednáškové sály, haly, parky a jiné akademické i neakademické objekty. Mohou sem patřit také objekty sportovišť, volnočasových aktivit a různých služeb pro zaměstnance a studenty univerzity.

www.kampus.ujep.cz

 

Kolej jinak

Nabízí ubytování studentům studujícím v Ústí nad Labem. Apartmány se nachází v ideální lokalitě pro studenty UJEP, odkud je univerzitní kampus vzdálen 500 m a stejně tak i centrum města Ústí nad Labem.  Prostory studentských apartmánů jsou nově zrekonstruované a vybavené novým nábytkem. Součástí je sociální zařízení i plně vybavená kuchyň. Samozřejmostí je vysokorychlostní internetové připojení. ZA VYBAVENÍ SE NEPŘIPLÁCÍ!

 

   Obsazenost čtyř apartmánů

   KOLEJ JINAK

   ke dni: 29. 6. 2019

   pro nový semestr od 9/19


ico_volnevolná lůžka: 12

ico rezervvacerezervovaná lůžka: 4

ico obsazenoobsazená lůžka: 0