O Koleji Jinak

Zrekonstruované apartmány vybavené novým nábytkem jsou jak dělané pro bydlení skupin kamarádů nebo jako první bydlení pro páry, kteří studují v Ústí nad Labem, ale i pro jednotlivce. Apartmány se nachází v ideální lokalitě pro studenty UJEP, odkud je univerzitní kampus vzdálen 500 m a stejně tak i centrum města Ústí nad Labem. Maximální kapacita Kolej Jinak je 22 osob. Každý apartmán disponuje svojí plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením, takže předejdete ranní a večerní frontě na koupelnu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internetové připojení a kamerové zabezpečení objektů. Kompletní ceník Koleje Jinak je k dispozici zde: www.kolejjinak.cz/ceny.

Na Koleji Jinak se mi bydlí opravdu jinak a lépe. Je tu přátelské prostředí a rozhodně zde mám více soukromí. Nemám pocit, že bydlím na koleji, ale přijde mi to spíše jako spolubydlení s kamarády v bytě.

Tomáš Žikovský

Koleje jsou skvělé hlavně svojí dostupností. 5 minut od UJEPu je opravdu sranda a neztrácím díky tomu čas, který potřebuju na učení.

Klára Malá

Bála jsem se jít do města, protože mám ráda přírodu, ale díky parku, který je hned naproti koleji se cítím jako doma. Můžu se jít kdykoliv proběhnout nebo si jen číst na lavičce a odreagovat se tak od stresu z přicházejícího zkouškového.

Jana Šimková

Jsem překvapený, kolik je v okolí Kolejí společenského vyžití. Vše je co by kamenem dohodil a když si náhodou ve škole vzpomenu, že jsem zapomněl zápisky na koleji, za 15 minut jsem zase zpět. To je pro mě velké plus.

Alex Trnovský

S přítelem jsme si chtěli pronajmout pokoj společně, chtěli jsme to pojmout jako naše první společné bydlení. Jediná Kolej Jinak nám opravdu vyšla vstříc. Lepší první bydlení jsme si nemohli představit.

Sylvie Přibylová
a Ondřej Bercha

Spolubydlení na Koleji Jinak mi vyhovovalo, měl jsem to kousek do školy i do města. Co víc si může student přát, že? :)

Tomáš Holuň