O Koleji Jinak

Zrekonstruované apartmány vybavené novým nábytkem jsou jak dělané pro bydlení skupin kamarádů nebo jako první bydlení pro páry, kteří studují v Ústí nad Labem, ale i pro jednotlivce. Apartmány se nachází v ideální lokalitě pro studenty UJEP, odkud je univerzitní kampus vzdálen 500 m a stejně tak i centrum města Ústí nad Labem. Maximální kapacita Kolej Jinak je 22 osob. Každý apartmán disponuje svojí plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením, takže předejdete ranní a večerní frontě na koupelnu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internetové připojení a kamerové zabezpečení objektů. Kompletní ceník Koleje Jinak je k dispozici zde: www.kolejjinak.cz/ceny.

Ubytování na Koleji Jinak využívám již několik let v řadě. Vyzdvihla bych především prostornost apartmánů, moderní vybavení a blízkost k univerzitnímu kampusu. Na Koleji Jinak pravidelně dochází k různým vylepšením. V posledním půl roce jsme se například mohli radovat z nových kuchyní. Pokud se tedy chcete vyhnout starostem spojeným s bydlením v podnájmu a zároveň potřebujete více životního prostoru než nabízí standardní koleje, určitě si zkuste zajistit místo.

Tereza, Česká republika

Prostorný světlý apartmán v klidné části města. Hezká, čistá a vybavená kuchyně. Velká koupelna, účelně zařízená. Sprchový kout. Velká ložnice se spoustou úložného prostoru. Voňavé ručníky. Super dostupnost MHD.

Vladimíra, Česká republika

Obrovský apartmán. Skvěle vybavený - zásuvky, stoly, skříně, kuchyňská linka, veliká lednice i s mrazákem, úklidové prostředky. Výhled na vláčky. Klid v domě. Pro rodinu ideální.

Renata, Česká republika

Kousek od centra města, velká lednice s mrazákem. Velmi prostorný apartmán (č. 4).

Jan, Česká republika

Kolej Jinak jsem si vybrala z důvodu hezkých světlých místnosti, nové kuchyně a koupelny, které se nachází v apartmánu, kde jsme se spolubydlícími ubytováni. Od vysoké školy je to 5 minut chůze, do blízkého supermarketu je to kousek a do centra města okolo 15 minut. Naproti apartmánu je také hezký park. Kolej Jinak se tedy nachází ve velmi výhodné lokalitě, která nabízí široké možnosti trávení volného času. Mohu s čistým svědomím vřele doporučit.

Kateřina Burešová, ČR

Ubytovňa je umiestnená pomerne blízko stanice, parkov, centra a taktiež aj univerzity, v podstate všetkého potrebného. Veľmi milí hostiteľ, s ničím nebol problém. Ubytovanie bolo perfektné, všetko čisté, presne ako majú na stránke napísané, všetko zariadenie tam bolo plus niektoré veci aj naviac. :)

Lea, Slovensko

S ubytováním jsme byli spokojeni, pan správce byl velice příjemný a ochotný, předání klíčů proběhlo v pořádku. Můžeme jenom doporučit. Hájkovi

Anděla Hájková, ČR

Bydlím v této koleji skoro 2 roky. Jsem moc ráda, že bydlím právě tady. Apartmány jsou perfektně vybavené, je tam vše potřebné a neustále dochází ke zlepšení. Určitým velkým plusem je to, že pokud dojde k nějakému problému tak je kancelář vždy připravena pomoci a snaží se vyřešit problém co nejdříve, za což jsem velmi vděčná. Také krásné umístění, vše je v pěší dostupnosti. Skvělá cena ubytování a kvalita.

Daria Lohovtsova, UA

Ubytování je na perfektním místě, vše je kousek a parkovat se dá hned před domem. Jsme rádi, že jsme šli bydlet zrovna sem. Je to i velmi blízko na nádraží, takže příště klidně pojedeme vlakem. Dostali jsme řadu tipů, kam v okolí vyrazit. A ubytování zářilo čistotou. Určitě přijedeme znovu. Děkujeme

Lucie, Česká republika